top of page
projekt domu.jpg

PROJEKTY

DOMÓW

PROJEKTY DOMÓW

MIESZKALNE
DOMY

Projektowanie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych jest naszą pasją, wybieramy rozwiązania indywidualne uwzględniające różnorodne potrzeby naszych Inwestorów. Do projektowania budynków mieszkalnych podchodzimy wszechstronnie i kompleksowo - nasze projekty domów jednorodzinnych, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i pozwalają zrealizować marzenia o idealnej przestrzeni do życia.

Nasze projekty określamy mianem wspólnego dzieła, gdyż łączy ono wizję, talent, wiedzę i doświadczenie całego zespołu będąc odpowiedzią na potrzeby i cele inwestora.

Na przestrzeni lat zaufały nam już  dziesiątki Inwestorów, z którymi zostajemy  w wieloletnim zawodowym  kontakcie.

Skontaktuj się z nami i zamów projekt, jakiego potrzebujesz.

Nasz zespół architektów i projektantów branżowych działa na terenie miasta i okolic Warszawa i na terenie całej Polski.

Styl modernistyczny oznacza gry brył w słońcu. Domy w stylu modernistycznym wyróżnia prostokątne rozrzeźbienie bryły, płaskie (lub ukryte) dachy, duże przeszklenia. Projekty domów modernistycznych to propozycje chętnie wybierane przez inwestorów i architektów z uwagi na swobodę projektowania układu przestrzenno-funkcjonalnego na otwartym rzucie. Nasz zespół Architekt Warszawa lub projekty domów modernistycznych za nieskrępowane możliwości kształtowania bryły, światło w budynku, minimalistyczny detal i w konsekwencji elegancką ponadczasową architekturę.

Nasz zespół od lat zajmuje się Projektowaniem Domów Jednorodzinnych w Polsce. Budynek Jednorodzinny  w  Stylu  Modernistycznym. Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki. Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal. Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny.Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej. Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

 

Nasi architekci od lat zajmują się Projektowaniem Domów Jednorodzinnych w Polsce.. Prezentowany Budynek Jednorodzinny  w  Stylu  Modernistycznym.. Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki.. Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal. Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej. Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

 

Dom w stylu klasycystycznym amerykańskim lub inaczej zwany federalnym to architektura inspirowana amerykańskimi willami z przełomu XVIII i XIX w. Dom w stylu amerykańskim to posiadłość podmiejska o charakterze rezydencji klasycystycznej z basenem krytym. Nasz zespół Architekt Warszawa zaprojektował rezydencję w stylu amerykańskim dla inwestorów kochających architekturę  opartą jeszcze na kanonach starożytnych, cechującą się nieśmiertelną elegancją i wyrafinowaniem.

Tworzymy projekty budynków jednorodzinnych w różnych stylach. Zaprojektowany i wybudowany dom w Stylu  Nowoczesna Stodoła stawia funkcjonalność na  pierwszym miejscu. Bryła budynku, naturalne materiały oraz prosty rustykalny detal w nawiązaniu  do otaczającej przyrody.  Budynek ten służy dużej rodzinie z psem. Obiekt wpisany w kontekst o niecodziennych walorach widokowych.

Realizacja w  Brzesku Powiat Tarnowski.

 

Zajmujemy się projektowaniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych w Warszawie i na terenie całej Polski Dom tak zwany  "bliźniak"  w  stylu  skandynawskim. Styl skandynawski, funkcjonalność i oszczędność w formie,  prostota formy oraz bezpretensjonalny detal. Dom planowano dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Budynek zrealizowano w Kleszczowie p/d Krakowem Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.